"Real Sociedad" rungtynių pabaigoje iškovojo svarbius tris taškus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos "Primera" čempionate buvos sužaistos trejos XXXIV-ojo turo rungtynės.

San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkai iškovojo svarbią pergalę namuose. Rungtynių pabaigoje baskai rezultatu 2-1 palaužė Barselonos "Espanyol".

Svečiai iš Katalonijos pirmieji pelnė įvartį, tačiau 32-ąją minutę rezultatą išlygino Sergio Canalesas.

Lemiamą įvartį 90-ąją minutę pelnė Carlosas Vela. "Sociedad" ekipai trys taškai buvo svarbūs kovojant dėl teisės kitame sezone rungtyniauti UEFA Europos lygoje.

Kitose rungtynėse "Valencia" išplėšė lygiąsias prieš Pamplonos "Osasuna", o Valensijos "Levante" ir Madrido "Getafe" akistata baigėsi be įvarčių.