"Chelsea" netikėtai nusileido "Sunderland" ekipai, "Spurs" šventė pergalę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos šešerios XXXV-ojo turo rungtynės.

Londone įvyko miesto derbis, kuriame susigrūmė "Tottenham" prieš "Fulham". Įtikinamą pergalę rezultatu 3-1 iškovojo "Spurs" futbolininkai.

35-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Paulinho, tačiau vos po dviejų minučių rezultatą išlygino Steve'as Sidwellas.

Antrajame kėlinyje "Tottenham" ekipa įrodė savo pranašumą. Po vieną įvartį pelnė Harry Kane'as bei Younesas Kaboulas. "Fulham" 77-ąją minutę galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau S.Sidwellas nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Tottenham" po šios pergalės išsaugojo šeštąją vietą ir kelialapį į UEFA Europos lygą.

Kitame susitikime Londono "Chelsea" kovojo dėl brangių taškų, tačiau liko tuščiomis rankomis. "Sunderland" Jose Mourinho auklėtinius įveikė rezultatu 1-2.

12-ąją minutę Samuelis Eto'o po Williano perdavimo išvedė "mėlynuosius" į priekį, tačiau rezultatą netrukus išlygino Connoras Wickhamas.

Antrajame kėlinyje savo žiūrovų akivaizdoje žaidę "Chelsea" futbolininkai spaudė "Sunderland", tačiau 81-ąją minutę į Londono ekipos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o jį sėkmingai realizavo ir pergalę išplėšė Fabio Borini.

"Chelsea" sukomplikavo savo šansus iškovoti "Premier" lygos titulą. Rytoj "Liverpool" turės galimybę nuo artimiausio varžovo atitrūkti 5 taškais.