"Atletico" futbolininkai sėkmingai artėja "Primera" titulo link (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį vakare Ispanijos "Primera" čempionate buvo sužaistos trejos XXXIII-ojo turo rungtynės.

Ispanijos sostinėje įvyko Madrido derbis, kuriame susitiko "Getafe" prieš "Atletico". Įtikinamą pergalę rezultatu 0-2 šventė Diego Simeone auklėtiniai.

Pirmasis įvartis šiame susitikime krito 40-ąją minutę. Po Juanfrano tikslaus perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Diego Godinas.

Antrojo kėlinio viduryje "Rojiblancos" puolėjas Diego Costa galėjo padėti galutinį tašką, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Getafe" 65-ąją minutę liko dešimtyje, o D.Costa rungtynių pabaigoje ištaisė savo klaidą ir pelnė antrąjį įvartį.

"Atletico" klubui trys taškai buvo itin svarbūs. Karaliaus taurės nugalėtojai "Primera" čempionate išlieka pirmoje vietoje, o nuo antroje vietoje esančio Madrido "Real" susigrąžino 3 taškų pranašumą.

Anksčiau įvykusiuose susitikimuose Sevilijos derbyje triumfavo "Sevilla", o "Valencia" po atkaklios kovos palaužė "Elche" pasipriešinimą.