C.Ancelotti: mums pasisekė, kad vis dar esame Čempionų lygoje © Eurofootball.lt
Carlo Ancelotti po dramatiškų rungtynių su Dortmundo "Borussia" pripažino, kad Madrido "Real" klubui pasisekė, jog vis dar yra UEFA Čempionų lygoje.

Vakar Vokietijoje Jurgeno Kloppo auklėtiniai vos nesukūrė stebuklo. Pirmajame Senojo žemyno turnyro ketvirtfinalio susitikime "Real" šventė pergalę rezultatu 3-0, o "Borussia" savo aikštėje "baltuosius" įveikė rezultatu 2-0 ir iki pratęsimo pritrūko vieno įvarčio.

"Visos rungtynės šiame Čempionų lygos etape yra sunkios", - žurnalistams pasakojo strategas. - Mums pasisekė, kad esame pusfinalyje.

"Mes džiaugiamės, kad patekome į pusfinalį, tačiau nesame laimingi, nes atsakomosios rungtynės prieš "Borussia" buvo prastos, o ypač pirmasis kėlinys.

Per kitas 45 minutes buvome geresni. Iš pradžių įteikėme dovanų varžovams ir padarėme keletą grubių klaidų, tačiau toks tas futbolas", - pridūrė C.Ancelotti.

Čempionų lygos pusfinalio burtai bus traukiami artėjantį penktadienį. Taip pat į šį etapą prasibrovė Londono "Chelsea" komanda.