"Sevilla" namuose šventė svarbią pergalę kovojo dėl Čempionų lygos kelialapio © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje sužaistos keturios "Primera" čempionato XXXII-ojo turu rungtynės.

"Sevilla" namuose priėmė svečius iš Barselonos. Lengvą pergalę rezultatu 4-1 šventė šeimininkai, kurie iškovojo labai svarbius tris taškus.

Pirmajame kėlinyje Sevilijos ekipa įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Stephane'as Mbia ir Kevinas Gameiro.

Antrajame kėlinyje "Espanyol" futbolininkas Sergio Garcia sušvelnino atsilikimą, tačiau rungtynių pabaigoje pergalę užtikrino K.Gameiro bei Ivanas Rakitičius.

"Sevilla" po pergalės pakilo į penktąją vietą Ispanijoje čempionate ir dėl vietos UEFA Čempionų lygoje vis dar kovoja su Bilbao "Athletic".

Kitose rungtynėse "Malaga" taip pat sutriuškino "Granada" vienuolikę, o "Elche" minimaliu skirtumu palaužė Madrido "Getafe".