"Banga" savo aikštėje sutrypė "Dainavos" vienuolikę © Eurofootball.lt
Sekmadienį Lietuvoje sužaistos dvejos paskutinės 6-ojo turo "SMScredit.lt A lygos" rungtynės.

Gargždų "Banga" savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su Alytaus "Dainava". Triuškinančią pergalę rezultatu 6-0 iškovojo šeimininkai.

Pirmajame kėlinyje buvo pelnyti du įvarčiai. Pirmasis 12-ąją minutę "Bangą" į priekį išvedė Aurelijos Staponka, o pranašumą kėlinio pabaigoje padidino Karolis Urbaitis.

Kitos 45 minutės buvo dar rezultatyvesnės. Po vieną įvartį pelnė K.Urbaitis, Davydas Arlauskis ir du kartus pasižymėjo Evaldas Grigaitis

Kitose rungtynėse "Šiauliams" namų sienos padėjo švęsti minimalią pergalę prieš "Klaipėdos Granitą".

A lygoje "Banga" ir toliau išlieka lyderio pozicijoje kartu su Vilniaus "Žalgiriu". Abu klubai savo sąskaitoje turi po 14 taškų.

Gargždų "Banga" 6 - 0 Alytaus "Dainava"
12' [1 - 0] A.Staponka
42' [2 - 0] K.Urbaitis
60' [3 - 0] E.Grigaitis
62' [4 - 0] K.Urbaitis
70' [5 - 0] E.Grigaitis
85' [6 - 0] D.Arlauskis

"Šiauliai" 1 - 0 "Klaipėdos Granitas"
53' [1 - 0] E.Gaurilovas