"Everton" sutriuškino "Arsenal" futbolininkus, "Liverpool" susigrąžino lyderių poziciją (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Liverpulyje užfiksuotas dar vienas įdomus rezultatas Anglijos "Premier" lygoje.

XXXIII-ojo turo susitikime Roberto Martinezo auklėtiniai rezultatu 3 - 0 sutriuškino Arsene'o Wengero vadovaujamą "Arsenal" ekipą.

Į priekį "Goodison Park" stadiono šeimininkai įsiveržė jau 14-ąją minutę, kai į tuščius vartus kamuolį pasiuntė Stevenas Naismithas.

Dar iki pertraukos "irisai" padvigubino skirtumą, kai kairįjį gynybos kraštą išmaudęs Romelu Lukaku pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" žaidimas pagyvėjo, tačiau jokių rezultatų jiems tai neatnešė.

Rezultatas tapo triuškinamas 62-ąją mačo minutę, kai į savus vartus įsimušė buvęs "Everton" saugas Mikelis Arteta.

Kitose sekmadienio rungtynėse "Liverpool" ekipa išvykoje palaužė "West Ham United" futbolininkus ir grįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Abu įvarčius Brendano Rodgerso vadovaujamai komandai įmušė Stevenas Gerrardas, dukart tiksliai smūgiavęs nuo 11 metrų žymos. Varžovų gretose pasižymėjo Guy'us Demelis.