Anglijoje - lengvos favoritų pergalės (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijoje prasidėjo XXXIII-asis "Premier" lygos turas.

Manuelio Pellegrini vadovaujami "Manchester City" futbolininkai rezultatu 4 - 1 iškovojo pergalę prieš Mauricio Pochettino treniruojamą "Southampton" ekipą.

Į priekį "miestiečius" mačo pradžioje išvedė Yaya Toure, sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį.

37-ąją minutę baudinys buvo paskirtas į priešingus vartus. Jį sėkmingai realizavo Ricky Lambertas.

Vis dėlto, netrukus pranašumą "Man City" ekipai sugrąžino Samiras Nasri. Nuošalės nepastebėjusi teisėjų brigada įvartį užskaitė.

Skirtumą prieš pat pertrauką padvigubino Edinas Džeko.

Antrajame kėlinyje pasižymėjo po keitimo pasirodęs puolėjas Stevanas Jovetičius, įtvirtinęs šeimininkų pergalę ir tris taškus.

Kitame susitikime pergalę šventė kitas Mančesterio klubas "United". Davido Moyeso auklėtiniai sutriuškino "Newcastle" futbolininkus.

Dubliu nugalėtojų gretose pasižymėjo saugas Juanas Mata, po įvartį pridėjo Javieras Hernandezas ir Adnanas Januzajus.

"Fulham" ekipa išvykoje pateikė staigmeną mače su "Aston Villa". Lygos autsaideriai šventė pergalę rezultatu 2 - 1.

Pergales taip pat iškovojo "Crystal Palace", "Hull City" ir "West Bromwich" klubai.

Vakariniame susitikime Jose Mourinho treniruojami "Chelsea" futbolininkai nepaliko vilčių "Stoke City" ekipai.

Įvarčius nugalėtojams mušė Mohamedas Salah, Frankas Lampardas ir Willianas.

Ši pergalė "Chelsea" ekipai leido bent kuriam laikui pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją.