A.Conte: R.Benitezui reikėtų pasikartoti matematiką © Eurofootball.lt
Turino „Juventus“ pergalių kalvis Antonio Conte po pralaimėjimo 0-2 „Napoli“ ekipai sukritikavo varžovų trenerį Rafaelį Benitezą.

Sekmadienį „San Paolo“ aikštėje vykusiame mače trečius metu iš eilės Italijos čempionų titulą ginanti Pjemonto sostinės ekipa patyrė vos antrąjį pralaimėjimą šiame sezone.

Po rungtynių naujienų agentūros „Sky Sport Italia“ žurnalistų pakalbintas A. Conte atsakė į ispano kalbas apie daugiausiai Italijoje uždirbančio „Juventus“ pranašumą prieš kitus „Serie A“ klubus.

„Žaidėme prieš komandą, kuri suburta pergalėms. Galų gale, šimtą milijonų eurų žaidėjams išleidęs klubas negali džiaugtis niekuo kitu, tik pergalėmis“, – konstatavo buvęs „Juventus“ komandos kapitonas.

„Kalbos apie pajamas yra tik viena iš nuomonių. Gali uždirbti 500 milijonų eurų, tačiau viskas priklausys nuo to, kiek pinigų skirsi komandos stiprinimui. Praėjusiais metais „Napoli“ išleido daugiau nei „Juventus“ per tris“.

„Skaičiai surašyti juoda ant balto. Praėjusią vasarą „Juventus“ už žaidėjus paklojo 25 milijonus eurų, o „Napoli“ investavo 100 milijonų, tačiau iškrito iš Čempionų lygos grupių etapo. Benitezui reikėtų pasikartoti matematiką prieš darant pareiškimus, kurie neturi jokio pagrindo“, – atrėžė A. Conte.

Paprašytas įvardinti pralaimėjimo priežastis, strategas akcentavo komandą užpuolusias traumas ir sunkų rungtynių grafiką.

„Pirmajame kėlinyje pasirodėme prastai nusiteikimo, charakterio ir kitomis prasmėmis, – rungtynes komentavo „Juventus“ strategas. – Pirmąsias 45 minutes „Napoli“ demonstravo puikų žaidimą, o mūsų pasirodymą įtakojo nuovargis, traumos ir intensyvus grafikas“.

„Varžovai sėkmingai mus spaudė ir buvo žymiai agresyvesni. Pirmoje rungtynių pusėje „Napoli“ žaidė geriau, tačiau po pertraukos perėmėme rungtynių vadžias į savo rankas. Aišku, vertinant visas 90 minučių, jie nusipelnė pergalės“, – konstatavo A. Conte.