"Man Utd" nepaliko vilčių "Aston Villa" futbolininkams, "Chelsea" patyrė nesėkmę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę Mančesteryje prasidėjo XXXII-asis Anglijos "Premier" lygos turas.

Davido Moyeso vadovaujama "Manchester United" ekipa namuose rezultatu 4 - 1 nugalėjo Paulo Lamberto treniruojamus "Aston Villa" futbolininkus.

Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, po puikaus Ashley Westwoodo baudos smūgio, tačiau netrukus Wayne'as Rooney rezultatą išlygino, įmušęs įvartį galva.

Pirmojo kėlinio pabaigoje už Leandro Bacuna pražangą prieš Juaną Matą buvo paskirtas 11 metrų baudinys į "Aston Villa" vartus. Jį sėkmingai realizavo W.Rooney.

Antrajame kėlinyje persvarą padidino Juanas Mata, pasižymėjęs po sumaišties baudos aikštelėje, o tašką šiame mače padėjo Javieras Hernandezas, gavęs perdavimą po puikaus Adnano Januzajaus reido kairiuoju kraštu.

Po šio mačo "raudonieji velniai" turi 54 taškus ir išlieka 7-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Vėliau vykusiuose susitikimuose užfiksuota staigmena. Londono "Chelsea" futbolininkai išvykoje nusileido "Crystal Palace" ekipai.

Tony Puliso auklėtinių pergalę lėmė Johno Terry įvartis į savus vartus.

Triuškinamas pergales šventė "Southampton" ir "Swansea City" klubai. Mauricio Pochettino treniruojama ekipa sutriuškino "Newcastle" futbolininkus, o "gulbės" nepaliko vilčių "Norwich City" vienuolikei.

Pergalę taip pat iškovojo "Stoke City" klubas, minimaliu rezultatu nugalėjęs "Hull City" futbolininkus, o mače tarp "West Bromwich" ir "Cardiff City" klubų buvo užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 3 - 3.