"Monaco" ir "Lille" išsiskyrė taikiai, "Lyon" ir "Saint-Etienne" šventė pergales © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijoje buvo sužaisti trys "Ligue 1" pirmenybių XXX-ojo turo susitikimai, tarp jų ir centrinis mačas tarp viršutinio trejeto komandų.

Antrojoje vietoje žengianti "Monaco" ekipa namuose priėmė trečioje pozicijoje esančius "Lille" futbolininkus.

Į priekį šeimininkai įsiveržė 4-ąją minutę, kai pasižymėjo Mouniras Obbadi, tačiau Divockas Origi rezultatą 38-ąją minutę išlygino.

Kitame susitikime ketvirtoje pozicijoje žengianti "Saint-Etienne" namuose rezultatu 3 - 1 nugalėjo "Sochaux" klubą.

Tuo tarpu Liono "Olympique" išvykoje minimaliu rezultatu palaužė "Guingamp" vienuolikę. Vienintelį mačo įvartį pelnė puolėjas Bafetimbi Gomisas.