UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio apžvalga (FOTO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje bus sužaistos paskutinės atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Šiandien paaiškės du paskutiniai klubai, kurie varžysis ketvirtfinalyje.

„Old Trafford“ stadione „Manchester United“ futbolininkai bandys realibituotis prieš Pirėjo „Olympiacos“, o Dortmundo „Borussia“ sieks dar kartą įrodyti pranašumą prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Manchester United“ – Pirėjo „Olympiacos“

Šis turnyras „Manchester United“ klubui yra paskutinis, kuriame vis dar turi šansų iškovoti titulą. Graikijoje nesvetingai sutikti Davido Moyeso auklėtiniai turėjo pripažinti varžovų pranašumą, tačiau trauktis jau nebėra kur ir Anglijos čempionai yra pasiruošę atsirevanšuoti.

Pirėjo „Olympiacos“ pirmoje akistatoje kiek netikėtai rezultatu 2-0 nugalėjo „raudonuosius velnius“. 38-ąją minutę Davidą De Geą nuginklavo Alejandro Dominguezas, o galutinį tašką antrajame kėlinyje padėjo Joelas Campbellas. „Man Utd“ futbolininkai šiame susitikime beveik neturėjo galimybių pasižymėti ir rungtyniavo blankiai.

„Raudonajame“ derbyje „Man Utd“ žaidėjai buvo pažeminti (AP nuotr.)

Savaitgalį „Premier“ lygoje klumpanti Mančesterio vienuolikė gavo skaudų antausį nuo „Liverpool“ klubo, kuris savo varžovus „Old Trafford“ tvirtovėje sutriuškino rezultatu 0-3. Tuo tarpu „Olympiacos“ be didesnio vargo rezultatu 2-0 Graikijos čempionate nugalėjo „Panthrakikos“, nors prieš tai dvejose rungtynėse patyrė po pralaimėjimą.

D.Moyeso vadovaujamai ekipai negalės padėti gynėjas Jonny Evansas, kuris vis dar gydosi traumą. Pirėjo miesto komandoje neišvysime Michaelio Olaitano. Vis dar yra abejonių, ar tikrai galės rungtyniauti Ivanas Marcano ir Javieras Saviola.

Rungtynių prognozė: Žinant šio sezono „Man Utd“ klubą galime spėti, kad pasitrauks iš Čempionų lygos, tačiau nuvertinti jų negalime. Realu, kad šiose rungtynėse įvyks pratęsimas, o 11 metrų baudinių serijoje triumfuos šeimininkai.

Dortmundo „Borussia“ – Sankt Peterburgo „Zenit“

Praėjusio sezono finalininkė Dortmundo „Borussia“ ekipa įrodė pranašumą prieš turtingąjį Rusijos klubą, tačiau taškai tarp šių komandų dar nesudėti ir „Signal Iduna Park“ stadione kova gali vykti iki pat paskutinės mačo minutės.

Sankt Peterburge pirmoji aštuntfinalio akistata baigėsi Jurgeno Kloppo kariaunos pergale rezultatu 4-2. Jau rungtynių pradžioje buvo pelnyti du įvarčiai, kuomet pasižymėjo Henrikhas Mkhitaryanas ir Marco Reusas. Rezultatą antrajame kėlinyje sušvelnino Olegas Shatovas, tačiau Robertas Lewandowskis dubliu sužlugdė „Zenit“ viltis pakovoti dėl lygiųjų, nors 69-ąją minutę intrigą buvo sugrąžinęs Hulkas.

„Borussia“ lyderis ruošiasi lemiamai dvikovai (AP nuotr.)

Abiems klubams savaitgalį šalies fronte nesisekė. „Borussia“ savo aikštėje rezultatu 1-2 nusileido Monchengladbacho „Borussia“ vienuolikei, o be trenerio Luciano Spalletti likusi „Zenit“ minimaliu skirtumu nusileido Maskvos CSKA klubui. Paskutinį kartą Rusijos čempionai pergalę šventė draugiškose rungtynėse vasario 22-ąją dieną.

Kol kas J.Kloppas turi bėdų su „geltonai juodų“ lyderiu Marco Reuso, kuris veikiausiai praleis susitikimą. „Zenit“ mačui neregistravo Aleksandro Ryazantsevo ir Andrėjaus Arshavino, nes pastarasis negali žaisti dėl traumos.

Rungtynių prognozė: „Borussia“ klubas puikiai su varžovais susitvarkė Rusijoje, tad Dortmunde neturėtų kilti didelių sunkumų ir „Bundesliga“ vicečempionai pergalę turėtų iškovoti rezultatu 3-1.