PSG šventė pergalę "Le Classique" mūšyje © Eurofootball.lt
Sekmadienį vakare Prancūzijos pirmenybėse buvo žaidžiamas prancūziškuoju "El Clasico" vadinamas mūšis.

Paryžiaus "Parc des Princes" stadione vietos "Saint-Germain" futbolininkai rezultatu 2 - 0 nugalėjo Marselio "Olympique" ekipą.

Pirmasis susitikimo įvartis buvo įmuštas iškart po pertraukos - 50-ąją minutę pasižymėjo kairysis gynėjas Maxwellas.

Pranašumą likus kiek daugiau nei 10 minučių iki mačo pabaigos užtvirtino puolėjas Edinsonas Cavani.

Pergalė "Le Classique" leido nuo "Monaco" ekipos atitrūkti jau 8 taškais, mat šeštadienį Claudio Ranieri vadovaujami futbolininkai nusileido "Saint-Etienne" vienuolikei.

Kitame sekmadienį vykusiame susitikime pergalę šventė trečiąją vietą susigrąžinęs "Lille" klubas, po permainingos kovos rezultutu 3 - 2 nugalėjęs "Ajaccio" komandą.

Tuo tarpu mačas tarp "Lyon" ir "Montpellier" ekipų baigėsi nulinėmis lygiosiomis.