"Bayern" nepasigailėjo "Schalke" ekipos, "Borussia" iškovojo pergalę (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijoje sužaistos šešerios XXIII-ojo turo "Bundesliga" pirmenybių rungtynės.

"Allianz" stadione įvyko bene laukiamiausia savaitgalio dvikova. Miuncheno "Bayern" namuose nepasigailėjo Gelzenkircheno "Schalke".

Bavarai į varžovų vartus pasiuntė net penkis įvarčius. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Davidas Alaba, Mario Mandžukičius ir tris kartus Arjenas Robbenas. 64-ąją minutę rezultatas buvo sušvelnintas, kuomet į savus vartus įvartį pelnė Rafinha.

Tuo tarpu Dortmundo "Borussia" savo žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę. Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 3-0 nugalėjo "Nurnberg" futbolininkus.

Įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje. Pirmasis "geltonai juodus" į priekį išvedė Matsas Hummelsas, o 64-ąją minutė rezultatą padvigubino Robertas Lewandowskis.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Henrikhas Mkhitaryanas, kuris mačo pabaigoje pasižymėjo po tikslaus Jonaso Hofmanno perdavimo.

Kitose rungtynėse pergales taip pat šventė Brėmeno "Werder" ir "Mainz". Lygiosiomis sužaidė "Ausgburg" - "Hannover" bei "Braunschweig" - "Gladbach" ekipos.