"Everton" FA taurėje šventė užtikrintą pergalę prieš "Swansea" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijoje sužaistos vienerios 5-ojo Futbolo Asociacijos taurės etapo rungtynės.

Liverpulyje susitiko vietos "Everton" prieš "Swansea". Užtikrintą pergalę rezultatu 3-1 iškovojo Roberto Martinezo auklėtiniai.

"Irisai" į priekį įsiveržė jau 5-ąją rungtynių minutę. Po gynėjo Sylvaino Distino perdavimo pasižymėjo Lacina Traore.

Kiek vėliau, 16-ąją minutę rezultatą pavyko išlyginti svečiams iš Velso, tačiau antrajame kėlinyje ir vėl minimalią persvarą įgijo "Everton" futbolininkai, kuomet įvartį pelnė Stevenas Naismithas.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Leightonas Bainesas. Anglas 73-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir užtikrino ekipos pergalę.

"Everton" 3 - 1 "Swansea"
5' [1 - 0] L.Traore
16' [1 - 1] J.de Guzman
65' [2 - 1] S.Naismith
73' [3 - 1] L.Baines (11m. baudinys)