"Bayern" ir "Borussia" triuškino varžovus, "Schalke" palaužė "Bayer" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijoje buvo sužaistos šešerios "Bundesliga" pirmenybių XXI-ojo turo rungtynės.

Triuškinančią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri keturis įvarčius pasiuntė į "Freiburg" vartus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Dante, Claudio Pizarro ir du kartus varžovų vartininką nuginklavęs Xherdanas Shaqiri.

Tokiu pačiu rezultatu tris taškus į savo sąskaitą įsirašė ir Dortmundo "Borussia" futbolininkai.

Jurgeno Kloppo vadovaujamoje ekipoje ir toliau žiba Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, kuris įvarčius pelnė 10-ąją ir 20-ąją minutę. Taip pat prie pergalės prisidėjo Robertas Lewandowskis bei Milošas Jojičius.

Bene įdomiausias susitikimas įvyko tarp Lėverkuzeno "Bayer" ir Gelzenkircheno "Schalke" ekipų. Pergalę rezultatu 1-2 šventė Jenso Kellerio auklėtiniai.

Visus trys įvarčius pelnė "Schalke" žaidėjai. Pirmasis pasižymėjo Leonas Goretzka, o 74-ąją minutę galutinį tašką padėjo Klaasas-Janas Huntelaaras. Šeimininkų gretose įvartis buvo pelnytas per apmaudžią Felipe Santana klaidą.

Kitose rungtynėse lengvas pergales šventė "Braunschweig" ir "Hoffenheim" vienuolikės, o Brėmeno "Werder" ir "Gladbach" susitikimas pasibaigė lygiosiomis.