"Bayern" sutriuškino savo varžovą ir pateko į Vokietijos taurės pusfinalį © Eurofootball.lt
Trečiadienį Vokietijos taurėje buvo žaidžiami paskutiniai trys ketvirtfinalio mačai, kuriuose paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai.

Miuncheno "Bayern" išvykoje nepasigailėjo "Hamburger" vienuolikės ir ją įveikė rezultatu 0-5.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Dante, Arjenas Robbenas bei tris sykius pasižymėjo puolėjas iš Kroatijos Mario Mandžukičius.

Kitose rungtynėse taip pat kelialapius į kitą etapą iškovojo "Kaiserslautern", kuri per pratęsimą pelnė pergalingą įvartį prieš Lėverkuzeno "Bayer", o taip pat "Wolfsburg" po atkaklios kovos palaužė "Hoffenheim".

Pusfinalyje susitiks "Bayern" - "Kaiserslautern" ir "Borussia" - "Wolfsburg" komandos.

Visi rezultatai:

"Hamburger" 0 - 5 "Bayern"
22' [0 - 1] M.Mandžukič
26' [0 - 2] Dante
54' [0 - 3] A.Robben
74' [0 - 4] M.Mandžukič
76' [0 - 5] M.Mandžukič

"Bayer" 0 - 1 "Kaiserslautern"
114' [0 - 1] R.Jenssen

"Hoffenheim" 2 - 3 "Wolfsburg"
26' [0 - 1] R.Rodriguez (11m. baudinys)
39' [1 - 1] R.Firmino
44' [1 - 2] R.Rodriguez (11m. baudinys)
64' [1 - 3] B.Dost
90' [2 - 3] R.Firmino

70' R.Rodriguez ("Wolfsburg") pašalintas iš aikštės