"Arsenal" futbolininkai neįkando "Man Utd" riešuto (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Anglijos "Premier" lygoje įvyko penkerios 26-ojo turo rungtynės, o vienose jų susitiko Londono "Arsenal" ir "Manchester United" futbolininkai.

"Emirates" stadione Arsene'o Wengero vadovaujama ekipa nesugebėjo pralaužti Davido Moyeso auklėtinių gynybos.

Mačo pradžioje suklydus Mikeliui Artetai puikią progą turėjo Robinas van Persie, tačiau vartininko apgauti nesugebėjo.

Žaidimas vyko apylygiai - abi komandos rezgė pozicines atakas, tačiau realių progų sukurti nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje, ypač antroje jo pusėje, iniciatyvą perėmė aišktės šeimininkai ir turėjo neblogų progų pasižymėti, tačiau Davido De Gea ir Antonio Valencia dėka "raudonieji" velniai sugebėjo išsaugoti vartus sausus.

Tiesa, svečiai irgi nesnaudė. Po kontratakos Robino van Persie smūgį puikiai atrėmė Wojciechas Szczesny.

Iki mačo pabaigos nei vienai ekipai taip ir nepavyko pasižymėti, todėl komandos pasidalino po tašką.

Startinės sudėtys:

"Arsenal": Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Wilshere, Rosicky (7' Oxlade-Chamberlain), Ozil, Cazorla, Giroud.

"Man Utd": De Gea, Rafael (46' Ferdinand), Smalling, Vidic, Evra; Valencia (82' Young), Cleverley, Carrick, Mata (75' Januzaj); Rooney, van Persie.

Kitame susitikime "Tottenham" futbolininkai sutriuškino "Newcastle" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Emmanuelis Adebayoras, po vieną pridėjo Paulinho ir Naceras Chadli.

Pergalę išvykoje pačioje mačo pabaigoje išplėšė "Liverpool" ekipa, išvykoje rezultatu 3 - 2 palaužusi "Fulham" futbolininkus.

90-ąją minutę pergalę komandai atnešė Steveno Gerrardo realizuotas 11 metrų baudinys.

Tuo tarpu "Stoke City" ir "Swansea City" susitikimas "Britannia" stadione pasibaigė lygiosiomis 1 - 1.

"Manchester City" - "Sunderland" bei "Everton" - "Crystal Palace" susitikimai buvo atidėti dėl prastų oro sąlygų.