Marcelo: teisėjas suklydo išvarydamas C.Ronaldo (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienio vakarą Ispanijos „Primera“ futbolo pirmenybėse netrūko aistrų. Po šeštadienį „Barcelona“ klubo pralaimėjimo 2:3 namuose, sekmadienį abu Madrido klubai galėjo nustumti čempionų titulą ginančius katalonus į trečią poziciją.

„Atletico“ savo darbą padarė, tačiau „Real“ – ne. Sutrukdė jiems komandos lyderio Cristiano Ronaldo raudona kortelė.

„Atletico“ savo aikštėje 4:0 sutriuškino San Sebastiano „Real Sociedad“ ir pirmą kartą nuo 1996 metų tapo vienvaldžiu „Primeros“ lyderiu. Pasibaigus šiam mačui į kovą stojo „Real“, kurie svečiavosi Bilbao mieste ir žaidė su „Athletic“.

Kovingieji baskai pirmajame kėlinyje puikiai kovėsi su svečiais ir kai kada atrodė geriau. Po pertraukos Jese 65-ąją minutę išvedė „Los Blancos“ į priekį, tačiau Ibai Gomezas, vos žengęs į aikštę 73 min., rezultatą išlygino.

Aistros kaito ir po kelių minučių „Athletico“ baudos aikštelėje kilo susistumdymas.

A.Itturaspe buvo nubaustas geltona kortele, o C.Ronaldo prieš save išvydo raudoną.

„Cristiano raudona kortelė yra nesąžininga. Labai nesmagu prarasti žaidėją neteisingai. Nesiimu vertinti teisėjo darbo per rungtynes, tačiau kortelė buvo neteisinga“, – po mačo teigė „Real“ gynėjas Marcelo.