Vokietijos pirmenybėse "Bayern" nepasigailėjo savo varžovo (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės dvejos XIX-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" futbolininkai namuose be vargo nugalėjo Frankfurto "Eintracht" vienuolikę. Josepo Guardiolos auklėtiniai varžovus sutriuškino rezultatu 5-0.

Pirmajame kėlinyje krito du įvarčiai. Pirmasis bavarus į priekį išvedė Mario Gotze, o 44-ąją minutę pasižymėjo geriausias Europos futbolininkas Franckas Ribery.

Kitos 45 minutės buvo vienu įvarčiu rezultatyvesnės. 67-ąją minutę po M.Gotze perdavimo varžovų vartininką nubaudė Arjenas Robbenas, o vos po dviejų minučių taip pat pasižymėjo gynėjas Dante.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Mario Mandžukičius. Kroatas įvartį pelnė po Arjeno Robbeno rezultatyvaus perdavimo.

Miuncheno ekipa Vokietijos pirmenybėse ir toliau užtikrintai žygiuoja pirmoje vietoje. Jie nuo artimiausių persekiotojų turi net 13 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse Berlyno "Hertha" komanda savo žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti "Nurnberg" pranašumą.