"Man City" futbolininkai sutaršė "Spurs" gynybą ir tapo čempionato lyderiais (VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygą turi naują lyderį.

Trečiadienį vakare šalies pirmenybėse pasibaigė XXIII-ojo turo susitikimai, po kurių įvyko rokiruotė turnyrinės lentelės viršuje.

Londono "Tottenham" ekipa, treniruojama Timo Sherwoodo, namuose patyrė triuškinamą pralaimėjimą Manuelio Pellegrini vadovaujamiems "Manchester City" futbolininkams.

Jau 15-ąją minutę svečius į priekį išvedė Sergio Aguero, kiek vėliau turėjęs palikti aikštę dėl traumos.

Antrasis kėlinys "Spurs" futbolininkams prasidėjo prastai - 50-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas Danny Rose'as, o netrukus į Hugo Lloris vartus krito dar du įvarčiai.

Etienne'as Capoue 59-ąją minutę rezultatą sušvelnino, tačiau daug naudos komandai tai neatnešė, mat 78-ąją minutę dar vieną įvartį smeigė Stevanas Jovetičius.

Paskutiniais akordais šiame mače sugrojo "miestiečių" kapitonas Vincentas Kompany, pasižymėjęs 89-ąją minutę.

Po šio susitikimo "Man City" aplenkė Londono "Arsenal" futbolininkus ir tapo vienvaldžiais čempionato lyderiais.

Kitai stipriausiųjų trejeto komandai "Chelsea" miesto derbyje nepavyko įveikti "West Ham" ekipos. Rungtynės baigėsi be įvarčių.

Tuo tarpu įvarčių fiesta buvo užfiksuota Birmingeme, kur vietos "Aston Villa" rezultatu 4 - 3 nugalėjo "West Bromwich" klubą.

Minimalią pergalę namuose iškovojo "Sunderland" futbolininkai. Guso Poyet auklėtiniai po Adamo Johnsono įvarčio šventė pergalę prieš "Stoke City".