"Real" vienuolikė - Karaliaus taurės pusfinalyje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Ispanijoje buvo sužaistos atsakomosios Karaliaus taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose kelialapį į pusfinalį užsitikrino Madrido „Real“ futbolininkai.

„Santiago Bernabeu“ stadione Carlo Ancelotti auklėtiniai priėmė svečius iš Barselonos, „Espanyol“ klubą. Pergalę minimaliu rezultatu 1-0 iškovojo „Primera“ pirmenybių vicečempionai.

Vienintelį bei pergalingą įvartį dar 7-ąją rungtynių minutę pelnė jaunasis krašto puolėjas Jese. Ispanas pasižymėjo po tikslaus Xabi Alonso perdavimo. Verta paminėti, kad 78-ąją minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Victoras Sanchezas.

Priminsime, kad pirmoji akistata „Cornella-El Prat“ tvirtovėje baigėsi minimalia „Real“ ekipos pergale.

„Real Madrid“ 1 – 0 „Espanyol“
(Pirmas mačas 1-0, galutinis rezultatas 2-0)
7‘ [1 – 0] Jese