"Roma" sumažino atsilikimą nuo "Juventus" klubo, "Milan" išplėšė pergalę išvykoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijoje buvo žaidžiami likę aštuoni "Serie A" pirmenybių XXI-ojo turo susitikimai.

Rudi Garcios vadovaujami "Roma" futbolininkai išvykoje palaužė "Hellas Verona" klubą ir sumažino atsilikimą nuo čempionato lyderių Turino "Juventus" iki šešių taškų.

Pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį sostinės ekipą išvedė Ademas Ljajičius, tačiau iškart po pertraukas rezultatas tapo lygus po Emilio Hallfredsono įvarčio.

Vis dėlto, 60-ąją rungtynių minutę Gervinho sugrąžino persvarą svečiams, o mačo pabaigoje pergalę užtvirtino Francesco Totti.

Vėliau vykusiame susitikime Clarence'o Seedorfo vadovaujama "Milan" ekipa pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš "Cagliari" futbolininkus.

Po Marco Sau įvarčio 28-ąją minutę šeimininkai pirmavo beveik iki pat rungtynių pabaigos, tačiau 87-ąją minutę rezultatas tapo lygus po Mario Balotellio įvarčio, o Giampaolo Pazzini 89-ąją min. išplėšė pergalę "Milan" futbolininkams.

Taškus prarado "Inter" futbolininkai, namuose sužaidę nulinėmis lygiosiomis su "Catania", o "Udinese" išvykoje nusileido "Parma" futbolininkams.

Vakarinėse rungtynėse užfiksuota įvarčių fiesta. Alberto Aquilani tempiamas "Fiorentina" klubas sužaidė lygiosiomis 3 - 3 su "Genoa" futbolininkais.