"Bundesliga" pertrauka nesustabdė "Bayern" ekipos - pergalė išvykoje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį po pertraukos sugrįžo Vokietijos "Bundesliga" čempionatas, kuriame buvo sužaistos pirmosios XVIII-ojo turo rungtynės.

"Moenchengladbach" savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su Miucheno "Bayern" klubu. Įtikinamą pergalę rezultatu 0-2 iškovojo turnyro čempionai.

Pirmasis įvartis krito dar pirmojo kėlinio septintąją minutę. Po tikslaus Thomaso Mullerio perdavimo pasižymėjo saugas Mario Gotze.

Lemiamą tašką šiose rungtynėse padėjo tas pats T.Mulleris. Vokietis įvartį pelnė nuo 11 metrų žymos ir užtikrino ekipai tris taškus.

Po šios pergalės "Bayern" futbolininkai ir toliau užtikrintai pirmauja "Bundesliga" pirmenybėse. Nuo artimiausių persekiotojų bavarus skiria 10 taškų.