C.Tello vedama "Barcelona" antrajame kėlinyje palaužė "Levante" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijoje tęsiasi Karaliaus taurės ketvirtfinalio etapas, kuriame sužaistos dar dvejos rungtynės.

Valensijoje vietos „Levante“ priėmė svečius iš Barselonos, Gerardo Martino vadovaujamos ekipos auklėtinius. Pergalę rezultatu 1-4 iškovojo katalonai.

Net tris Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Cristianas Tello, o jam „hat-tricką“ pelnyti pavyko antrajame kėlinyje. Dar vieną įvartį Ispanijos vicečempionams pridėjo į savus vartus pasižymėjęs Juanfranas, o „Levante“ gretose vienintelį įvartį pelnė Nabilas El Zharas.

Kitas bei lemiamas susitikimas „Camp Nou“ stadione įvyks sausio 29 dieną.

Tuo tarpu anksčiau vykusiame mače San Sebastiano „Real Sociedad“ be vargo įveikė „Racing Santander“ komandą. Baskai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-1 įveikė varžovus.

„Levante“ 1 – 4 „Barcelona“
31‘ [1 – 0] N.El Zhar
53‘ [1 – 1] Juanfran
60‘ [1 – 2] C.Tello
81‘ [1 – 3] C.Tello
86‘ [1 – 4] C.Tello

„Real Sociedad“ 3 – 1 „Racing Santander“
4‘ [1 – 0] M.Gonzalez