Dramatiškame lygos taurės pusfinalyje - "Sunderland" triumfas po baudinių serijos (VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienio naktį Anglijoje paaiškėjo antrasis "Capital One" taurės finalo dalyvis. Juo tapo "Sunderland" klubas.

"Old Trafford" stadione Davido Moyeso auklėtiniai po 11 metrų baudinių serijos turėjo pripažinti "Sunderland" komandos pranašumą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį smūgiu galva iš arti išvedė gynėjas Johny Evansas.

Kadangi pirmosios pusfinalio rungtynės baigėsi rezultatu 2 - 1, komandos esant rezultatu 1 - 0 buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Jo pabaigoje Davidas De Gea suklydo ir Philo Bardsley smūgiuotas kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Vis dėlto, "Man Utd" nepasidavė ir jau po kelių akimirkų rezultatas vėl buvo lygus, kuomet po Adnano Januzajaus perdavimo pasižymėjo Javieras Hernandezas - Chicharito.

11 metrų baudinių serijoje sėkmingiau pasirodė "Sunderland" ekipa. "Raudonųjų velnių" gretose tiksliai smūgiavo tik Stevenas Fletcheris, o svečių didvyrių tapo vartininkas Vito Mannone.

Finale Guso Poyet auklėtiniai susitiks su "Manchester City" futbolininkais, pusfinalyje pažeminusiais "West Ham" vienuolikę.

"Manchester United" 2 - 1 "Sunderland"*
(Baudinių serija: 1 - 2)
37' [1 - 0] J.Evans
119' [1 - 1] P.Bardsley
120' [2 - 1] J.Hernandez