"Man City" dar kartą įveikė "West Ham" ir pateko į lygos taurės finalą © Eurofootball.lt
Antradienį vakare paaiškėjo pirmasis Anglijos "Capital One" taurės finalo dalyvis.

Juo tapo "Manchester City" klubas, kuris išvykoje dar kartą sutriuškino "West Ham" futbolininkus.

Pirmasis mačas "Etihad" stadione pasibaigė rezultatu 6 - 0 Manuelio Pellegrini komandos naudai, o išvykoje "miestiečiai" varžvovams įmušė tris įvarčius be atsako.

Jau 3-ąją minutę pasižymėjo ispanas Alvaro Negredo, kiek vėliau tikslų smūgį pridėjo Sergio Aguero, o antrajame kėlinyje A.Negredo įmušė antrąjį savo įvartį.

Su kuo teks susitikti "Man City" futbolininkams paaiškės trečiadienį, kuomet "Old Trafford" stadione "Manchester United" mėgins atsirevanšuoti "Sunderland" ekipai. Pirmasis susitikimas baigėsi rezultatu 2 - 1 Guso Poyet komandos naudai.

"West Ham" 0 - 3 "Man City"
3' [0 - 1] A.Negredo
24' [0 - 2] S.Aguero
59' [0 - 3] A.Negredo