"Juventus" bei "Roma" skynė pergales Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Šeštadienį vakare Italijos "Serie A" pirmenybių XX-ojo turo rungtynėse pergales skynė čempionato lyderiai.

Antrąją vietą užimanti "Roma" namuose nepasigailėjo "Livorno" futbolininkų. Po Mattia Destro, Kevino Strootmano ir Ademo Ljajičiaus įvarčių Rudi Garcios auklėtiniai įsirašė eilinius tris taškus į savo sąskaitą turnyrinėje lentelėje.

Priartėti konkurentams neleido ir Turino "Juventus" ekipa. Titulą ginantys Antonio Conte vadovaujami futbolininkai rezultatu 4 - 2 nugalėjo "Sampdoria" ekipą.

Po Arturo Vidalio ir Fernando Llorente įvarčių šeimininkai pirmavo rezultatu 2 - 0, tačiau intrigos įnešė Andrea Barzagli įvartis į savus vartus.

Prieš pertrauką antrąjį savo įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė pirmojo įvarčio autorius A.Vidalis, taip įnešdamas ramybės į "Juventus" žaidimą.

Vis dėlto, intrigą varžovams vėl pavyko atgaivinti 70 -ąją minutę po puolėjo Manolo Gabbiadini įvarčio. Įdomu tai, kad pusę teisių į šį futbolininką turi būtent "Bianconeri" klubas.

Tačiau netrukus visas varžovų viltis iškovoti bent tašką sunaikino Paulio Pogbos pelnytas įvartis.

Po šio turo "Juventus" klubas nuo artimiausių persekiotojų "Roma" futbolininkų išlaikė 8 taškų skirtumą.