Anglija: "Arsenal" ir "Man City" šventė pergales, "Liverpool" prarado taškus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiami "Premier" lygos XXII-ojo turo susitikimai, kuriuose čempionato lyderiai iškovojo eilines pergales.

Pergalių keliu ir toliau žygiuoja Londono "Arsenal" futbolininkai. Arsene'o Wengero auklėtiniai po dviejų Santi Cazorlos tikslių smūgių nepaliko vilčių "Fulham" ekipai.

Pabėgti "kanonieriams" į priekį neleidžia "Manchester City" ekipa. Manuelio Pellegrini vadovaujami futbolininkai rezultatu 4 - 2 nugalėjo "Cardiff City" ekipą.

Į priekį komandą mačo pradžioje išvedė Edinas Džeko, tačiau netrukus Craigas Noone'as rezultatą išlygino.

Persvarą netrukus "miestiečiams" sugrąžino Jesusas Navasas, o artėjant mačui prie pabaigos pergalę užtvirtino Yaya Toure ir Sergio Aguero. Dar vieną paguodos įvartį Velso komandai įmušė Fraizoras Campbellas.

Anksčiau vykusiame susitikime "Southampton" klubas sužaidė lygiosiomis išvykoje 2 - 2 su "Sunderland" futbolininkais, tuo tarpu "Newcastle" nugalėjo "West Ham" ekipą.

Vėliau vykusiame susitikime "Liverpool" futbolininkai sužaidė lygiosiomis su "Aston Villa" klubu.

Paulo Lamberto auklėtiniai pirmajame kėlinyje žaidė solidžiau nei varžovai ir savo pranašumą įrodė Andreaso Weimanno ir Christiano Benteke įvarčiais. Tiesa, prieš pat pertrauką rezultatą sušvelnino Danielis Sturridge'as.

Antrajame kėlinyje Brendano Rodgerso vadovaujami šeimininkai rezultatą išlygino, kuomet Luiso Suarezo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo komandos kapitonas Stevenas Gerrardas.

Vėliau žaidimas buvo apylygis, tačiau įvarčių įmušti nei vienai komandai nepavyko, todėl jos pasidalino po tašką.