"Milan" ir "Napoli" pateko į Italijos taurės ketvirtfinalį (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vakare Italijoje paaiškėjo paskutinieji šalies taurės ketvirtfinalio etapo dalyviai.

Pergalę namuose rezultatu 3 - 1 iškovojo ir kelialapį į kitą etapą gavo "Milan" klubas, nugalėjęs antrojo diviziono "Spezia" futbolininkus.

Įvarčius nugalėtojams mušė Robinho, Giampaolo Pazzini ir komandos naujokas Keisuke Honda. Varžovų gretose pasižymėjo Nicola Ferrari.

Tokiu pačiu rezultatu savo varžovus nugalėjo ir "Napoli" ekipa. Rafaelio Benitezo treniruojami futbolininkai palaužė "Atalanta" pasipriešinimą.

Svečiai 14-ąją mačo minutę buvo įsiveržę į priekį po Giuseppe De Lucos įvarčio, tačiau jau po kelių akimirkų rezultatas buvo išlygintas Jose Callejono.

Mačo pabaigoje šeimininkai įgijo pranašumą po Lorenzo Insigne įvarčio, o tašką susitikime padėjo J.Callejonas. "Atalanta" ekipa mačą baigė dešimtyje.

Visi rezultatai:

"Milan" 3 - 1 "Spezia"
28' [1 - 0] Robinho
31' [2 - 0] G.Pazzini
47' [3 - 0] K.Honda
90' [3 - 1] N.Ferrari

"Napoli" 3 - 1 "Atalanta"
14' [0 - 1] G.De Luca
15' [1 - 1] J.Callejon
72' [2 - 1] L.Insigne
80' [3 - 1] J.Callejon
75' M.Yepes ("Atalanta") išvarytas iš aikštės

"Catania" 1 - 4 "Siena"
4' [1 - 0] S.Leto
24' [1 - 1] M.Paolucci
59' [1 - 2] F.Valiani
90' [1 - 3] N.Pulzetti
90' [1 - 4] V.Rosseti