"Real" futbolininkai - Karaliaus taurės aštuntfinalyje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios atsakomosios Karaliaus taurės ("Copa del Rey") aštuntfinalio rungtynės.

Pamplonoje susitiko vietos "Osasuna" prieš Madrido "Real". Užtikrintą pergalę rezultatu 0-2 iškovojo Carlo Ancelotti auklėtiniai.

Pirmasis įvartis krito pirmajame kėlinyje, kuomet 21-ąją minutę puikų įvartį po baudinio pelnė Cristiano Ronaldo.

Galutinį tašką Ispanijos vicečempionai šiame susitikime padėjo dar 56-ąją minutę, o įvartį po Jese perdavimo pelnė Angelis Di Maria. Verta paminėti, jog mačo pabaigoje iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Fabio Coentrao.

Pirmasis susitikimas tarp šių komandų baigėsi rezultatu 2-0, todėl bendru rezultatu 4-0 į ketvirtfinalį patenka "Real" futbolininkai.

Vietą kitame etape taip apt užsitikrino Valensijos "Levante", Barselonos "Espanyol" bei Bilbao "Athletic".

Visi rezultatai:

"Osasuna" 0 - 2 "Real Madrid"
(Pirmas mačas 0-2, bendras rezultatas 0-4)
21' [0 - 1] C.Ronaldo
56' [0 - 2] A.Di Maria

85' F.Coentrao ("Real Madrid") pašalintas iš aikštės

"Athletic Bilbao" 2 - 0 "Real Betis"
(Pirmas mačas 0-1, bendras rezultatas 2-1)
23' [1 - 0] M.Rico
67' [2 - 0] M.Rico

"Espanyol" 4 - 2 "Alcorcon"
(Pirmas mačas 0-1, bendras rezultatas 4-3)
4' [0 - 1] P.Plano
10' [1 - 1] Simao
23' [2 - 1] S.Garcia (11m. baudinys)
80' [2 - 2] Javito
84' [3 - 2] V.Alvarez
87' [4 - 2] Pizzi

"Levante" 1 - 0 "Rayo Vallecano"
(Pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 1-0)
43' [1 - 0] D.Barral