"Real" Barselonoje turėjo vargo su "Espanyol" ekipa (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos trejos "Primera" čempionato XIX-ojo turo rungtynės.

Barselonoje tarpusavyje susitiko savo žiūrovų palaikoma "Espanyol" prieš Madrido "Real" vienuolikę. Minimalią pergalę šventė Carlo Ancelotti auklėtiniai.

Pirmajame kėlinyje aikštėje dominavo karališkojo klubo futbolininkai, tačiau jiems pasižymėti nepavyko, o taip pat kelis kartus buvo kilęs pavojus prie Diego Lopezo vartų.

Kitas kėlinys sėkmingiau prasidėjo svečiams iš Madrido, kuomet po tikslaus Luka Modričiaus perdavimo Pepe galva kamuolį pasiuntė į varžovų vartų tinklą.

Per likusį laiką "Real" turėjo puikių šansų padidinti pranašumą, tačiau pro šalį šaudė ir vienas ekipos lyderių Cristiano Ronaldo, o suaidėjus teisėjo švilpukui rezultatas liko 0-1.

Po šios pergalės Ispanijos vicečempionai prie Madrido "Atletico" ir "Barcelona" klubų, kurie savo sąskaitoje turi po 50 taškų, priartėjo trimis taškais.

Kitose rungtynėse Madrido "Getafe" namuose neatsilaikė prieš Madrido "Rayo Vallecano", o Pamplonos "Osasuna" palaužė Sevilijos "Real Betis" vienuolikę.