19-mečio "pokeris" paskandino "Milan" klubą, kiti favoritai šventė pergales © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijoje vykusiose XIX-ojo "Serie A" pirmenybių turo rungtynėse didesnių netikėtumų užfiksuota nebuvo.

Pergalę namuose šventė "Roma" ekipa, rezultatu 4 - 0 nugalėjusi "Genoa" futbolininkus.

Keturis įvarčius į varžovų vartus įmušė ir "Juventus" klubas, išvykoje 4 - 1 sutriuškinęs "Cagliari" vienuolikę.

Mažai kuo konkurentams nusileido ir "Napoli" puolimas. Rafaelio Benitezo auklėtiniai 3 - 0 nugalėjo "Hellas Verona" ekipą.

Prasčiau sekėsi "Fiorentina" futbolininkams. "Viola" išvykoje sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Torino" ekipa.

Vakarinėse rungtynėse "Milan" ekipa išvykoje susitiko su "Sassuolo" klubu.

Massimiliano Allegri auklėtiniai rungtynių pradžioje susikrovė dviejų įvarčių pranašumą po Robinho ir Mario Balotelli įvarčių, tačiau vėliau mačo eiga pasisuko priešinga linkme.

Nuomos pagrindais "Sassuolo" ekipoje rungtyniaujantis 19-metis puolėjas Domenico Berardi dar iki pirmojo kėlinio pabaigos sumušė "hat-trick'ą", o iškart po pertraukos pridėjo dar vieną tikslų smūgį ir "Milan" ekipa turėjo dviejų įvarčių deficitą.

Vilties svečiams suteikė 86-ąją minutę pelnytas Riccardo Montolivo įvartis, tačiau išlyginti rezultato nepavyko ir "Sassuolo" šventė gražią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje.