"Man City" ir "Liverpool" klubai šventė pergales Anglijos pirmenybėse (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijoje buvo sužaisti du XXI-ojo "Premier" lygos turo susitikimai.

Anksčiau vykusiame mače Alano Pardew vadovaujama "Newcastle" ekipa namuose turėjo pripažinti "Manchester City" pranašumą.

Jau 8-ąją minutę į priekį Manuelio Pellegrini auklėtinius išvedė Edinas Džeko.

Netrukus Cheikho Tiote smūgiuotas kamuolį skrodė Joe Harto vartų tinklą, tačiau po rungtynių arbitrų diskusijų įvartis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas.

Antrajame kėlinyje aktyviau atakavo "Newcastle" ekipa, o "Manchester City" išpuoliai Timo Krulio vartams kėlė ne ką mažiau pavojaus.

Jau pridėtinio laiko metu "miestiečių" pergalę užtvirtino vienas prieš vartininką išbėgęs Alvaro Negredo.

Po šio mačo "Man City" bent iki pirmadienio pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Vėliau vykusiame susitikime užfiksuota įvarčių fiesta - "Liverpool" futbolininkai rezultatu 5 - 3 įveikė "Stoke City" ekipą.

Mačo pradžioje į priekį įsiveržė Brendano Rodgerso auklėtiniai po Ryano Shawcrosso įvarčio į savus vartus.

Kiek vėliau pranašumą padvigubino varžovų klaidą gynyboje išnaudojęs Luisas Suarezas.

Tačiau kėliniui artėjant prie pabaigos viskas apsivertė aukštyn kojomis, kuomet Peteris Crouchas sušvelnino rezultatą, o Charlie Adamas tolimu smūgiu jį išlygino.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai susigrąžino pranašumą po to, kai Raheemo Sterlingo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Stevenas Gerrardas.

71-ąją minutę po puikaus Danielio Sturridge'o perdavimo dar kartą pasižymėjo L.Suarezas.

85-ąją minutę vilties šeimininkams suteikė Jonathanas Waltersas, kurio smūgis praskriejo tiesiai pro rankas Simonui Mignolet.

Vis dėlto, L.Suarezo perdavimą išnaudojęs ir varžovų gynybą pergudravęs D.Sturridge'as padėjo tašką šiose rungtynėse, kuriose "Liverpool" iškovojo tris svarbius taškus ir sugrįžo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietoje.

Paskutinis turo susitikimas bus žaidžiamas pirmadienį vakare. "Villa Park" stadione "Aston Villa" priims Londono "Arsenal" futbolininkus, kurie sieks susigrąžinti lyderio pozicijas Anglijos pirmenybėse.