Antrajame kėlinyje pabudę "Real" futbolininkai palaužė "Celta" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmadienį Ispanijoje buvo sužaistos priešpaskutinės "Primera" čempionato XVIII-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione savo sirgalių palaikoma Madrido "Real" ekipa susikovė prieš Vigo "Celta" futbolininkus. Pergalę rezultatu 3-0 iškovojo Carlo Ancelotti auklėtiniai.

Pirmajame kėlinyje blankiai atrodę Ispanijos vicečempionai pirmąjį įvartį pelnė tik 67-ąją rungtynių minutę, kuomet pasižymėjo Karimas Benzema.

Kiek vėliau dubliu galutinį tašką padėjo nesustabdomas puolėjas Cristiano Ronaldo. Portugalui rezultatyvius perdavimus atliko Danielis Carvajalis bei Garethas Bale'as.

"Karališkasis" klubas į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir toliau išlieka trečioje vietoje. "Baltieji" nuo Madrido "Atletico" ir "Barcelona" komandų atsilieka 5 taškų skirtumu.