"Napoli" ir "Milan" klubai iškovojo pergales namuose, "Lazio" palaužė "Inter" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmadienį Italijoje buvo žaidžiami "Serie A" pirmenybių XVIII-ojo turo susitikimai.

Anksčiausiai pasibaigusiame mače Rafaelio Benitezo treniruojami "Napoli" futbolininkai namuose palaužė "Sampdoria" ekipą.

Du įvarčius dešimties minučių bėgyje antrojo kėlinio pradžioje įmušė saugas iš Belgijos Driesas Mertensas.

Ši pergalė neapoliečiams leido sumažinti atsilikimą nuo antroje vietoje esančių "Roma" futbolininkų iki dviejų taškų.

Kiek vėliau vykusiame susitikime pergalę šventė ir "Milan" klubas. Massimiliano Allegri auklėtiniai namuose 3 - 0 sutriuškino "Atalanta" futbolininkus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė saugas Kaka, vieną pridėjo jaunasis Bryanas Cristante.

Vakarinėse rungtynėse tarp Romos "Lazio" ir Milano "Inter" klubų minimalią pergalę iškovojo sostinės ekipa.

Puolėjas Miroslavas Klose 81-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, o Edoardo Reja pergale pažymėjo sugrįžimą prie komandos vairo.