"Old Trafford" stadione pergalę šventė "Spurs" futbolininkai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmąjį 2014-ųjų metų vakarą "Premier" lygoje buvo sužaistas paskutinysis XX-ojo turo susitikimas.

"Old Trafford" stadione jėgas išmėgino turnyrinės lentelės kaimynai - "Manchester United" bei "Tottenham" klubai.

Mačo pradžioje šeimininkai rungtyniavo kiek geriau ir stengėsi perimti iniciatyvą bei užpulti varžovų vartus.

Tačiau įvartis krito kitoje aikštės pusėje. 34-ąją minutę puikiu smūgiu galva Timo Sherwoodo auklėtinius į priekį išvedė Emmanuelis Adebayoras.

Antrajame kėlinyje Davidas De Gea kamuolį iš vartų tinklo turėjo traukti dar kartą, kuomet pasižymėjo Christianas Eriksenas.

"Raudonieji velniai" nepasidavė ir jau po poros akimirkų rezultatas tapo 2 - 1. Šeimininkų gretose pasižymėjo Danny Welbeckas.

Po šio įvarčio "Man Utd" ekipa pradėjo varžovų vartų spaudimą, kuris tęsėsi iki pat mačo pabaigos, tačiau apčiupiamų vaisių nedavė - "Tottenham" futbolininkai išsaugojo trapią persvarą ir iškovojo tris taškus "Old Trafford" stadione.

Startinės komandų sudėtys:

"Man Utd": De Gea; Smalling (61' Kagawa), Evans, Vidic, Evra; Valencia, Carrick (61' Hernandez), Cleverley (84' Young), Januzaj; Rooney, Welbeck.

"Tottenham": Lloris; Walker, Chiriches, Dawson, Rose; Lennon, Capoue (64' Bentaleb), Dembele, Eriksen; Adebayor (70' Chadli), Soldado (75' Kane).