"Everton" prarado taškus, kiti favoritai šventė pergales Anglijos pirmenybėse © Eurofootball.lt
Pirmąją Naujųjų metų dieną Anglijoje buvo žaidžiami XX-ojo "Premier" lygos turo susitikimai.

Anksčiausiai vykusiame susitikime Manuelio Pellegrini vadovaujama "Manchester City" ekipa išvykoje palaužė "Swansea City" futbolininkus.

Jau 14-ąją minutę į priekį svečius išvedė saugas Fernandinho, tačiau kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Wilfriedas Bony. Tiesa, šis įvartis buvo įmuštas iš nuošalės, tačiau šoninis arbitras jos neužfiksavo.

Antrajame kėlinyje pranašumą "Man City" klubui sugrąžino Yaya Toure, o Aleksandras Kolarovas persvarą padidino.

Jau pridėtinio laiko metu viltį iškovoti bent tašką šeimininkams atgaivino W.Bony, tačiau M.Pellegrini auklėtiniai persvaros per likusį laiką neišleido ir iškovojo tris taškus.

Vėliau vykusiuose susitikimuose didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo.

Pergales namuose rezultatu 2 - 0 iškovojo Londono "Arsenal" bei "Liverpool" klubai. "Kanonieriai" tik rungtynių pabaigoje po Nicklaso Bendnterio ir Theo Walcotto įvarčių įveikė "Cardiff City" ekipą, tuo tarpu Brendano Rodgerso auklėtiniai be didesnio vargo palaužė "Hull City" futbolininkus.

Užtikrintą pergalę išvykoje iškovojo Jose Mourinho vadovaujama "Chelsea" ekipa. "Aristokratai" po Fernando Torreso, Williano ir Oscaro įvarčių nugalėjo "Southampton" futbolininkus.

Taškus prarado Liverpulio "Everton" futbolininkai. Roberto Martinezo auklėtiniai išvykoje sužaidė lygiosiomios 1 - 1 su "Stoke City" klubu. Tašką mačo pabaigoje "irisams" išplėšė Leightonas Bainesas, sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį.

Vakariniame susitikime jėgas tarpusavyje išmėgins "Manchester United" ir "Tottenham" ekipos.

Po šio turo ir toliau čempionate pirmauja "Arsenal" futbolininkai. Jiems ant kulnų lipa "Man City" bei "Chelsea" klubai. "Liverpool" ekipa pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.