"Chelsea" namuose įrodė pranašumą prieš "Liverpool" (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį vakare Anglijoje buvo sužaistos paskutiniosios "Premier" lygos rungtynės 2013-aisiais metais.

"Stamford Bridge" stadione susitiko Jose Mourinho treniruojami "Chelsea" futbolininkai ir Brendano Rodgerso vadovaujama "Liverpool" ekipa.

Rungtynių pradžioje, jau 4-ąją minutę, į priekį po standartinės situacijos įsiveržė svečiai. Sėkmingai susiklosčius situacijai baudos aikštelėje kamuolį iš arti į tinklą pasiuntė Martinas Škrtelis.

aa

Ilgai šia persvara "raudonieji" džiaugtis negalėjo. Jau 17-ąją minutę rezultatą tolimu smūgiu išlygino "Chelsea" saugas Edenas Hazardas.

Po šio įvarčio šeimininkai perėmė iniciatyvą. Savo pranašumą jiems pavyko įrodyti 34-ąją minutę. Tuomet pasižymėjo Samuelis Eto'o po neužtikrinto vartininko Simono Mignolet žaidimo.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepakito. J.Mourinho auklėtiniai kontroliavo žaidimo eigą ir turėjo neblogų progų užtvirtinti pergalę, tuo tarpu B.Rodgerso treniruojama ekipa pavienėmis atakomis siekė rezultatą išlyginti.

Nepaisant to, šeimininkai išsaugojo palankų rezultatą ir iškovojo svarbius tris taškus, kurie leido komandai įsitvirtinti trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Startinės sudėtys:

"Chelsea": Cech; Ivanovic (30' Cole), Cahill, Terry, Azpilicueta; D Luiz, Lampard (46' Mikel); Willian, Oscar, Hazard; Eto’o (86' Torres).

"Liverpool": Mignolet, Johnson (84' Aspas), Agger, Skrtel, Sakho (90' Toure), Lucas, Allen (60' Smith), Henderson, Sterling, Coutinho, Suarez.

Kitame susitikime Londono "Tottenham" ekipa namuose nepaliko vičlių "Stoke City" futbolininkams. Timo Sherwoodo auklėtiniai savo varžovus nugalėjo solidžiu rezultatu 3 - 0.

Pirmajame kėlinyje nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo puolėjas Roberto Soldado, antrajame po įvartį pridėjo Moussa Dembele ir Aaronas Lennonas.