Anglija: "Arsenal" susigrąžino pirmąją vietą, "Everton" įveikė "Southampton" ekipą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienio popietę Anglijoje buvo sužaisti du "Premier" lygos XIX-ojo turo susitikimai.

Sunkią pergalę išvykoje iškovojo Londono "Arsenal" futbolininkai, kurie minimaliu rezultatu įveikė "Newcastle" ekipą.

Vienintelį rungtynių įvartį, lėmusį pergalę šiose rungtynėse, 65-ąją minutę galva įmušė puolėjas Olivieris Giroud.

Po šio mačo "kanonieriai" su 42 taškais pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Kitame susitikime Roberto Martinezo vadovaujamas "Everton" klubas namuose 2 - 1 palaužė "Southampton" komandą.

Rungtynių pradžioje "irisus" į priekį išvedė gynėjas Seamusas Colemanas, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą buvo išlyginęs Gastonas Ramirezas.

Vis dėlto, ilgai lygybė mače nesitęsė - jau po trijų minučių po svečių įvarčio Romelu Lukaku įmušė, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį.

Po šių rungtynių "Everton" ekipa bent iki likusių turo susitikimų pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją, aplenkdami "Liverpool" futbolininkus, kurie 18 val. pradės susitikimą su "Chelsea" klubu.