PSG tik po baudinių serijos prasimušė į lygos taurės ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Trečiadienį vakare Prancūzijoje buvo žaidžiami "Coupe de la ligue" turnyro aštuntfinalio susitikimai.

Į ketvirtfinalio etapą žengė namuose rungtyniavę "Lyon" futbolininkai, rezultatu 3 - 2 įveikę "Reims" ekipą.

Bafetimbi Gomiso ir Alexandre'o Lacazette'o įvarčiai suteikė pranašumą šeimininkams, o varžovų saugas Prince'as Oniangue rezultatą buvo sušvelninęs.

82-ąją minutę pelnytas Yoanno Gourcuffo įvartis leido saugiau jaustis "Olympique" ekipai, tačiau varžovų viltis buvo atgaivinęs Floydas Ayite, pasižymėjęs 87-ąją minutę.

Nepaisant šio įvarčio, Liono miesto ekipa iškovojo pergalę ir žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Kitame susitikime pergalę namuose šventė "Marseille" ekipa. Iš tolesnės kovos Elie Baupo auklėtiniai eliminavo "Toulouse" komandą.

"Olympique" klubas jau 29-ąją minutę turėjo dviejų įvarčių pranašumą po Benjamino Bendy ir Andre-Pierre'o Gignaco tikslių smūgių.

42-ąją minutę Urošas Spahičius rezultatą sušvelnino, tačiau tai nesutrukdė Marselio komandai žengti į turnyro ketvirtfinalį.

Ilgiausiai užsitęsusiame mače "Paris Saint-Germain" ekipa namuose susitiko su "Saint-Etienne" klubu.

Po 25-ąją minutę pelnyto Edinsono Cavani įvarčio paryžiečiai pirmavo iki pat 78-osios, kuomet rezultatą išlygino varžovų puolėjas Mevlutas Erdingas.

Šis įvartis lėmė, kad komandos turėjo žaisti pratęsimą, kuriame nugalėtojai taip pat nepaaiškėjo.

Futbolininkai stojo mušti 11 metrų baudinių serijos, kurioje sėkmė lydėjo sostinės klubą, kuris ir žais turnyro ketvirtfinalyje.

"Lyon" 3 - 2 "Reims"
58' [1 - 0] B.Gomis
61' [2 - 0] A.Lacazette
65' [2 - 1] P.Oniangue
82' [3 - 1] Y.Gourcuff
87' [3 - 2] F.Ayite (11 m)

"Nice" 3 - 0 "Sochaux"
14' [1 - 0] N.Pejčinovič
31' [2 - 0] R.Genevois
34' [3 - 0] J.Pied

"Troyes" 3 - 2 "Tours"
5' [0 - 1] B.Bergougnoux
7' [1 - 1] Y.Court
23' [2 - 1] Y.Court
45' [2 - 2] Y.Adnane
90' [3 - 2] B.Nivet

"Marseille" 2 - 1 "Toulouse"
13' [1 - 0] B.Mendy
29' [2 - 0] A.P.Gignac (11 m)
42' [2 - 1] U.Spahič

"Evian" 2 - 1 "Bastia"
32' [0 - 1] Ilan
63' [1 - 1] D.Wass
67' [2 - 1] D.Wass

"Rennes" 1 - 2 "Bordeaux"
50' [0 - 1] Henrique
52' [1 - 1] A.Doucoure
90' [1 - 2] Jussie (11 m)

PSG* 1 - 1 "Saint-Etienne"
25' [1 - 0] E.Cavani
78' [1 - 1] M.Erding