"Sevilla" ir "Athletic" sužaidė taikiai, "Atletico" įveikė "Valencia" klubą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos buvo sužaistos keturios "Primera" čempionato XVI-ojo turo rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko tarp "Sevilla" ir Bilbao "Athletic" futbolininkų. Nugalėtojas šiame mače nepaaiškėjo, o ekipos išsiskyrė rezultatu 1-1.

Visi įvarčiai krito dar per pirmas šešias rungtynių minutes. Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai iš Sevilijos, kuomet 4-ąją minutę pasižymėjo Alberto Moreno.

Išlyginamąjį bei, pasirodo, paskutinį mačo įvartį vos po dviejų minučių pelnė Markel Susaeta.

"Athletic" ekipa pirmajame kėlinyje turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę, tačiau tas pats M.Susaeta nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Tuo tarpu Madride taip pat susitiko dvi Ispanijos grandės. "Atletico" savo aikštėje lengvai nugalėjo "Valencia" klubą.

Šiame susitikime Diego Simeone auklėtinių gretose įvarčius pelnė Raulis Garcia bei du kartus pasižymėjęs Diego Costa, kuris 74-ąją minutę nerealizavo 11 metų baudinio.

Kitose rungtynėse "Almeria" su Barselonos "Espanyol" sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o San Sebastiano "Real Sociedad" sutriuškino Sevilijos "Real Betis" ekipą.