"Tottenham" namuose patyrė pažeminimą prieš "Liverpool" klubą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį paskutiniajame Anglijos "Premier" lygos XVI-ojo turo mače pažeminimą patyrė Londono "Tottenham" futbolininkai.

"White Hart Lane" stadione Andre Villas-Boaso auklėtiniai net 0 - 5 nusileido Brendano Rodgerso treniruojamai "Liverpool" ekipai.

Jau 18-ąją minutę į priekį "raudonuosius" išvedė komandos lyderis Luisas Suarezas, o kėlinio pabaigoje persvarą padidino Jordanas Hendersonas.

Antrajame kėlinyje "Spurs" situacija tapo dar sudėtingesnė, mat iš aikštės už pražangą prieš Luisą Suarezą buvo išvarytas saugas Paulinho.

"Liverpool" ekipa pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir per likusį rungtynių laiką Jonas Flanaganas, L.Suarezas ir Raheemas Sterlingas pažemino varžovų futbolininkus.

Po šio mačo "Liverpool" ekipa sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio "Arsenal" klubo iki 2 taškų. "Tottenham" su 27 taškais žengia 7 turnyrinės lentelės pozicijoje.