"Man Utd" po dviejų pralaimėjimų atsitiesė ir be vargo įveikė "Aston Villa" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijoje buvo sužaistos dvejos XVI-ojo turo "Premier" lygos rungtynės.

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės lengvą pergalę šventė "Manchester United" futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 0-3 įveikė "Aston Villa".

Pirmajame kėlinyje į šeimininkų vartus krito du įvarčiai. Per tris minutes du sykius pasižymėjo traumuotą Robiną van Persie pagrindinėje sudėtyje pakeitęs Danny Welbeckas.

Galutinį tašką antrojo kėlinio 52-ąją minutę padėjo Tomas Cleverley, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Wayne'as Rooney.

Kitose rungtynėse "Swansea" ekipai nepavyko iškovoti pergalės. "Norwich" savo tvirtovėje sužaidė lygiosiomis 1-1 su "gulbėmis".