Čempionų lygoje paaiškėjo pirmieji septyni aštuntfinalio dalyviai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos paskutinės A-D grupių etapo rungtynės, kuriose paaiškėjo septynios komandos užsitikrinusios kelialapį į aštuntfinalį.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Miunchene, kur vietos „Bayern“ susitiko su „Manchester City“ futbolininkais. Minimalią pergalę kiek netikėtai rezultatu 2-3 šventė „miestiečiai“.

Bavarai rungtynių pradžioje įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kuomet pasižymėjo Thomas Mulleris bei Mario Gotze, tačiau pirmajame kėlinyje rezultatą sušvelnino Davidas Silva.

Kitos 45 minutės sėkmingai klostėsi Manuelio Pellegrini auklėtiniems, kurie pelnė dar du įvarčius ir užsitikrino pergalę. „Man City“ iškovojo tris taškus ir susilygino su „Bayern“, tačiau dėl pirmųjų laimėtų rungtynių rezultatu 1-3 pirmoji vieta atiteko Vokietijos čempionams.

Tuo tarpu B grupėje Madrido „Real“ klubas iškovojo eilinę pergalę, kuri nieko nelėmė. „Kobenhavn“ savo žiūrovų akivaizdoje nepasipriešino svečiams ir pralaimėjo rezultatu 0-2.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Luka Modričius ir Cristiano Ronaldo, o portugalas per penkerias rungtynes Čempionų lygoje pelnė devynis įvarčius ir pasiekė naują rekordą. Tai – daugiausiai įvarčių grupių etape pelnęs žaidėjas.

Kita šios grupės akistata dėl prastų oro sąlygų buvo nutraukta. Stambule susitiko „Galatasaray“ prieš Turino „Juventus“, tačiau dar pirmajame kėlinyje dėl pūgos buvo nutrauktos rungtynės, kurios veikiausiai bus sužaistos rytoj.

A grupėje „Manchester United“ vienuolikė galiausiai iškovojo pergalę. „Old Trafford“ tvirtovėje „raudonieji velniai“ minimaliu skirtumu po Philo Joneso įvarčio šventė pergalę prieš Donecko „Shakhtar“

„Man Utd“ (14 tšk.) su Lėverkuzeno „Bayer“ (10 tšk.) užsitikrino vietą aštuntfinalyje, o ukrainiečiai su 8 taškais savo sąskaitoje tenkinsis Europos lyga.

Taip pat į aštuntfinalį pateko ir dvi komandos iš C grupės. Tai – Paryžiaus „Saint-Germain“, kuri išvykoje nusileido Lisabonos „Benfica“ ir Pirėjo „Olympiakos“ klubas, namuose įveikęs Briuselio „Anderlecht“.