Anglijoje - triuškinamos "Arsenal" ir "Everton" pergalės (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę Anglijoje prasidėjo XIII-asis "Premier" lygos pirmenybių turas.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo Roberto Martinezo treniruojama Liverpulio "Everton" ekipa.

"Irisai" be didesnio vargo sutriuškino "Stoke City" futbolininkus rezultatu 4 - 0.

Šeimininkų sąskaitą pirmojo kėlinio pabaigoje atidarė krašto saugas Gerardo Deulofeu. Antrajame kėlinyje įvarčius mušė Seamusas Colemanas, Brayanas Oviedo ir Romelu Lukaku.

Po šios pergalės "Everton" bent kuriam laikui aplenkė "Manchester City" ekipą ir pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Nesunkiai iš Velso eilinius tris taškus parsivežė Londono "Arsenal" futbolininkai, rezultatu 3 - 0 įveikę "Cardiff City" ekipą.

Pirmąjį rungtynių įvartį 29-ąją minutę po Mesuto Ozilo perdavimo galva įmušė ir toliau nesustabdomas Aaronas Ramsey.

Antrojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo po keitimo pasirodęs Mathieu Flamini, kuriam asistavo tas pats M.Ozilas.

Paskutinę vinį į savo buvusios komandos karstą įkalė A.Ramsey, sulaukęs gero perdavimo iš Theo Walcotto.

Nuo artimiausių persekiotojų "kanonieriai" atsiplėšė jau 7 taškais. Tiesa, tiek "Liverpool", tiek "Chelsea" savo turo rungtynių dar nesužaidė.

Triuškinamą pergalę taip pat šventė ir "West Ham United" ekipa, namuose rezultatu 3 - 0 nepalikusi vilčių "Fulham" futbolininkams, o vakariniame mače "Newcastle" klubas 2 - 1 palaužė "West Brom" vienuolikę.