Europos lygoje aiškėja atkrintamųjų varžybų dalyviai © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare Europos stadionuose sužaisti UEFA Europos lygos grupių etapo penktojo turo susitikimai.

Pergalę namuose iš rankų išleido ispanų „Sevilla“ futbolininkai, neišlaikę minimalios persvaros prieš „Estoril“ ekipą iš Portugalijos. Kevinas Gameiro mačo pradžioje išvedė į priekį šeimininkus, tačiau 90-ąją minutę Rubenas nubraukė varžovų pastangas ir iškovojo tašką savo ekipai.

Pergalę namuose minimaliu rezultatu šventė „Olympique Lyonnais“ ekipa, kuri įveikė kitą Sevilijos klubą „Real Betis“. Vienintelį mačo įvartį 66-ąją minutę pelnė puolėjas Bafetimbi Gomisas.

Italų „Lazio“ klubas išvykoje palaužė Varšuvos „Legia“ ekipą solidžiu rezultatu 2 – 0. Romos ekipai pergalę lėmė Brayano Perea ir Felipe Andersono pelnyti įvarčiai. Po šios pergalės Italijos sostinės vienuolikė užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Tokiu pačiu rezultatu pergalę išvykoje šventė ir Andre Villaso-Boaso treniruojama ekipa, po Vlado Chiricheso ir Moussa Dembele įvarčių iškovojusi tris taškus prieš norvegų „Tromso“ klubą.

A grupės favoritų „Swansea City“ ir „Valencia“ klubų dvikovoje minimaliu rezultatu triumfavo „šikšnosparniai“ po 20-ąją minutę įmušto Dani Parejo įvarčio.

E grupės lyderė „Fiorentina“ išvykoje nesugebėjo įveikti portugalų „Pacos de Ferreira“ ekipos ir sužaidė su ja nulinėmis lygiosiomis.

Tuo tarpu „Bordeaux“ ir Frankfurto „Eintracht“ dvikovoje pergalę šventė Vokietijos klubas. Pergalę „Bundesliga“ ekipai lėmė 83-ąją minutę pelnytas Martino Lanigo įvartis.

„Shakhter Karagandy“ 0 – 2 PAOK
54‘ [0 – 1] A.Džidič (į savus vartus)
90‘ [0 – 2] S.Kitsiou

„Kuban Krasnodar“ 4 – 0 „St.Gallen“
3‘ [1 – 0] L.Melgarejo
54‘ [2 – 0] V.Ignatyev
71‘ [3 – 0] L.Melgarejo
90‘ [4 – 0] C.Kabore