"Man Utd", "Real" ir PSG užsitikrino vietą aštuntfinalyje, "Bayern" Maskvoje pamokė CSKA (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį tęsiasi 5-ojo turo UEFA Čempionų lygos grupių etapas. Europos stadionuose buvo sužaistos aštuonerios rungtynės

Maskvoje vietos CSKA priėmė svečius iš Miuncheno. Įtikinamą pergalę rezultatu 1-3 iškovojo „Bayern“ futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje pirmieji į priekį įsiveržė bavarai, kuomet po tikslaus Thomaso Mullerio perdavimo pasižymėjo Arjenas Robbenas. Rezultatą 56-ąją minutę padvigubino saugas Mario Gotze.

Vis dėlto, vos po penkių minučių CSKA ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą. Nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Keisuke Honda, tačiau kiek netrukus 11 metrų baudinys buvo realizuotas ir į šeimininkų vartus.

Toje pačioje grupėje taip buvo sužaistos rungtynės tarp „Manchester City“ ir Pilzeno „Viktoria“ futbolininkų. „Miestiečiai“ savo žiūrovų akivaizdoje įveikė svečius rezultatu 4-2, o kova dėl D grupės lyderio tęsis iki pat paskutinio turo, nors tiek „Bayern“, tiek „Man City“ jau turi kelialapį į aštuntfinalį.

Tuo tarpu Anglijos čempionai „Manchester United“ futbolininkai Lėverkuzene nepaliko jokių vilčių „Bayer“ komandai, į kurios vartus pasiuntė penkis įvarčius. „Raudonieji velniai“ po šios pergalės taip pat užsitikrino vietą kitame etape, tačiau pirma vieta dar negarantuota.

B grupėje buvo sužaisti du susitikimai. „Santiago Bernabeu“ stadione Madrido „Real“ ekipa lengvai nugalėjo Stambulo „Galatasaray“, o Turino „Juventus“ taip pat savo aikštėje palaužė varžovus iš Danijos. Šioje grupėje paaiškėjo pirmosios vietos nugalėtojas. Tai – „karališkasis“ klubas, o vis dar dėl antrojo kelialapio kovoja likusios trys komandos.

Kitose rungtynėse Paryžiaus „Saint-Germain“ iškovojusi pergalę prisijungė prie kitų ekipų ir keliauja į kitą etapą. Pergales turnyre šventė Lisabonos „Benfica“ ir Donecko „Shakhtar“.