Portugalija ir Ukraina - ant pasaulio pirmenybių slenksčio (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį vakare Europos stadionuose buvo žaidžiami papildomo atrankos į pasaulio čempionato etapo susitikimai.

Ko gero įdomiausiame mače pergalę namuose iškovojo Cristiano Ronaldo vedami Portugalijos futbolininkai, įveikę Švedijos ekipą su Zlatanu Ibrahimovičiumi priešakyje.

Vienintelį susitikimo įvartį 82-ąją minutę įmušė jau minėtasis komandos lyderis C.Ronaldo.

Kitame susitikime užfiksuotas netikėtumas - Ukraina namuose rezultatu 2 - 0 įveikė prancūzus, kurių galimybės patekti į pasaulio pirmenybes pakibo ant plauko.

61-ąją min. į priekį ukrainiečius išvedė Romanas Zuzulya, o 83-ąją min. pergalę 11 metrų baudiniu užtvirtino Andriy Yarmolenko.

Pergalę namuose taip pat iškovojo Graikijos ekipa, rezultatu 3 - 1 palaužusi rumunus.

Tuo tarpu anksčiausiai vykęs susitikimas tarp islandų ir Kroatijos vienuolikės baigėsi be įvarčių.

Portugalija 1 - 0 Švedija
82' [1 - 0] C.Ronaldo

Ukraina 2 - 0 Prancūzija
61' [1 - 0] R.Zozulya
83' [2 - 0] A.Yarmolenko
90' L.Koscielny (Prancūzija) išvarytas iš aikštės
90' O.Kucher (Ukraina) išvarytas iš aikštės

Graikija 3 - 1 Rumunija
14' [1 - 0] K.Mitroglou
19' [1 - 1] B.Stancu
20' [2 - 1] D.Salpingidis
66' [3 - 1] K.Mitroglou
90' C.Lazar (Rumunija) išvarytas iš aikštės

Islandija 0 - 0 Kroatija
50' O.Skulason (Islandija) išvarytas iš aikštės