Mančesterio klubai šventė užtikrintas pergales, "Chelsea" nusileido "Newcastle" ekipai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę Anglijoje prasidėjo X-asis "Premier" lygos pirmenybių turas.

"Newcastle" futbolininkai namuose pateikė malonią staigmeną saviems sirgaliams ir iškovojo pergalę prieš Londono "Chelsea" ekipą.

Pirmajį kėlinį neblogai pradėję Jose Mourinho auklėtiniai, antrajame po standartinės situacijos praleido įvartį: galva 68-ąją minutę pasižymėjo Yoanas Gouffranas.

"Aristokratams" ir po praleisto įvarčio sunkiai sekėsi pralaužti varžovų gynybą, o 89-ąją minutę tašką rungtynėse po Vurnono Anitos perdavimo padėjo Loicas Remy.

"Chelsea" klubas nepasinaudojo puikia proga įsiveržti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Vėliau vykusiuose susitikimuose solidžiai pasirodė abu Mančesterio klubai.

Triuškinamą pergalę iškovojo "Manchester City" ekipa, net 7 - 0 sutrypusi "Norwich City" klubą. Pagrindiniu "miestiečių" pergalių kalviu tapo argentinietis Sergio AGuero.

Tuo tarpu "Manchester United" klubas išvykoje 3 - 1 įveikė "Fulham" klubą. Po įvartį "raudoniesiems velniams" pelnė Antonio Valencia, Weyne'as Rooney ir Robinas van Persie.

Taškus prarado "Southampton" klubas, išvykoje sužaidęs lygiosiomis 1 - 1 su "Stoke City" ekipa.

Įdomu tai, kad šiame susitikime jau pirmąją minutę pasižymėjo vartininkas Asmiras Begovičius, iš savo baudos aikštelės pasiuntęs kamuolį į savo oponento Arturo Boruco vartus.